Britų testas: Jūsų ideali profesija

Išsirinkus medį galite sužinoti, kokiam darbui esate linkę – parodys britų testas. Magic Circle užsakymu sukurtas britų mokslininkų, jis tiksliai nustatys jūsų profesinę sritį 94% tikslumu.

Šiuolaikinio pasaulio šurmulyje profesijos pasirinkimas prilygsta šaudymui į nematomą ateities taikinį. Nuo šio pasirinkimo priklauso ne tik mūsų finansinė gerovė, bet ir pasitenkinimo gyvenimu lygis.

Paklauskite savęs, kas jums tikrai svarbu. Kokią prasmę norite suteikti savo darbui? Galų gale, kaip teisingai pažymėjo Steve’as Jobsas:

Vienintelis būdas atlikti didįjį darbą yra mylėti tai, ką darai.

Asmeninės savybės yra pagrindinis aspektas renkantis profesiją. Henry Fordas pasakė:

Jūsų laikas ribotas, nešvaistykite jo gyvendami kažkieno gyvenimą.

Tikras pasitenkinimas yra toje srityje, kurioje galite pritaikyti savo unikalius įgūdžius ir talentus.

Keisti profesiją gyvenime nėra mirties nuosprendis, o galimybė augti ir tobulėti. Didysis Winstonas Churchillis pasakė:

Niekada nepasiduok. Niekada nepasiduok. Niekada nepasiduok.

Jei jūsų dabartinė profesija netenkina, ieškokite naujų galimybių. Mūsų gyvenimas – ne paskutinė stotis, o įdomi kelionė.

Taigi profesija yra ne tik būdas užsidirbti pinigų, bet ir raktas į laimę bei pasitenkinimą. Atraskite savo potencialą vadovaudamiesi savo aistra ir suteikite sau galimybę daryti tai, kas tikrai svarbu ir mylima.

Žemiau esančiame paveiksle pasirinkite vieną iš devynių medžių. Vadovaukitės pirminiu impulsu, pasitelkus intuiciją.

Britų testas: Jūsų ideali profesija

Jau pasirinkote savo medelį? Tuomet laikas sužinoti, kokios asmeninės savybės profesijoje yra idealiausios.

Pasirinkę keletą variantų, demonstruojate savo universalumą, kuris itin vertinamas šiuolaikiniame pasaulyje. Juk gebėjimas atlikti įvairias funkcijas – tai ženklas, kad esate pasirengęs įvairiems iššūkiams darbo pasaulyje tiek plačiame, tiek siaurame kontekste.

Pasidalinkite komentaruose, kiek tiksliai šis testas apibūdino Jus. Smalsu paskaityti.

  1. Jūsų nenumaldomas tobulumo siekimas, aukšti standartai ir ambicijos daro jus išskirtiniu. Jūsų sunkaus darbo etika yra persmelkta sielos, skirtos padaryti pasaulį geresne vieta.
  2. Esate tvirtas, bet jūsų buvimas neša ramybę žmonėms. Vertinate tiek asmeninę, tiek materialinę gerovę, tačiau pastaroji nėra pagrindinis jūsų tikslas.
  3. Lengvai užmezgate harmoningus santykius su žmonėmis, nes esate atsakingi ir supratingi. Jūsų dėmesys yra nesmerkiamas ir nuoširdžiai džiugina galėdamas padėti.
  4. Jūsų mintys ir idėjos yra lobis. Vertinate gilų mąstymą, analitinius įgūdžius ir mėgstate aptarti esminius klausimus. Su jumis visada įdomu.
  5. Esate atsparus stresui, net ir susidūręs su rimtais iššūkiais. Jūsų atsipalaidavimas neša jėgą. Esate tikras, kad kiekvienas šiame pasaulyje turi savo kelią.
  6. Esate atsakingas ir rūpinatės kitais. Jūsų nepriklausomybė yra jūsų stiprybė. Jūs aiškiai suprantate savo tikslus ir esate pasirengęs jų siekti.
  7. Išsiskiriate žavesiu, ryškumu ir sąmoju. Jūsų savybės įkvepia pasitikėjimo ir įkvėpimo. Tuo pačiu metu jums reikia kitų palaikymo ir susižavėjimo.
  8. Jūsų išskirtinis intelekto lygis pakelia jus į genijų gretas. Jus galima palyginti su mokesčių teisės magistrantu.
  9. Jūsų emocingas ir intuityvus požiūris geriausiai atsiskleidžia intelektinės nuosavybės srityje, atspindinčioje Jūsų kūrybinę prigimtį ir įgimtą smalsumą.

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.