Pinta kiaulytė saldaininė

13.00 

Ar Jūs žinote, kad 2019 metų simbolis – kiaulė?

Metai bus labai svarbūs tiems, kas nori rasti savo antrąją puselę, susikurti šeimą visam gyvenimui.

Kas liečia finansinę pusę, tai patartina kruopščiau stebėti, kas yra perkama, kur pinigai yra išleidžiami. Geriau šiais metai luktelėti ir atidėti planus brangesniam pirkiniui įsigyti.

Darbe taip pat galimi pakeitimai – atsiras galimybė komandiruotėms, kurios, savo ruožtų, atvers duris į atlyginimo padidėjimą, premijų gavimą ar net pakėlimą pareigose.

Kad maksimaliai pritraukti teigiamas situacijas meilės, finansų bei darbo sferose, apgyvendinkite savo namuose mielą kiaulytę saldaininę, kuri ne tik atstos magnetą palankiems įvykiams pritraukti, bet ir papuoš Jūsų naujametinį stalą kaip skaniausių saldainukų talpykla.

Paršiukas-saldaininė pagamintas iš dirbtinių vytelių, padengtas nekenksmingais dažais bei laku, kad tarnautų Jums ir jūsų artimiesiems ištisus metus.

Pas mus galite įsigyti ir kelias kiaulytes-saldainines. Juk tai puiki dovana jūsų mylimiems žmonėms, kuriems linkite visą ko geriausio.

Užsakant 4 paršiukus ir daugiau – suteikiama nuolaidėlę. Prieš užsakant didesnį kiekį susisiekite su mumis Jums patogiausiu būdu.

Neturime

Produkto kodas: vm-rdd038 Kategorija: Žymos: , , , , , , , , , ,

Papildoma informacija

Svoris 230 g
Išmatavimai 16 × 12 × 16 cm
Medžiaga

Dirbtinės vytelės

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.