Pasirinkite varlytę ir sužinokite savo kelią į turtus

Kviečiu pasirinkti savo stebuklingą varlytę iš šešiolikos skirtingų variantų. Esu tikra, kad tai atves Jus į turtus ir sėkmę!

Yra kelios įdomybės, susijusios su šia miela būtybe.

 • Nuo seniausių laikų varlė tarnavo kaip virsmo ženklas ir galimybė siekti aukštų tikslų. Vieną dieną, pasak senovės legendų, princesės bučinys pavertė varlę visos karalystės valdove. Tokia istorija nėra vienintelis šios stebuklingos būtybės galios įrodymas.
 • Įvairių kultūrų mitologijoje varlė tampa gausos ir gerovės simboliu. Kinijoje jos įvaizdis siejamas su finansine ir materialine sėkme. Legenda pasakoja, kad laikyti varlės atvaizdą savo namuose reiškia pritraukti gerovę.
 • O senovinėse pasakose pasakojama apie varles, dovanojančias magiškus daiktus, galinčius atnešti neįsivaizduojamų turtų. Atminkite, kad astrologijoje varlė simbolizuoja Jupiterį – sėkmės, klestėjimo ir sėkmės planetą.
 • Nenuostabu, kad liaudies išmintyje varlė yra slaptų lobių, paslėptų vandenų gelmėse, saugotoja. Naudokite tokį amuletą ir magija pradės veikti!

Na, o dabar drąsiai išsirinkite savo varlytę ir pasinerkite į galimybių srautą, kuris atneš jums turtus ir sėkmę!

Pasirinkite varlytę ir sužinokite savo kelią į turtus

Bus įdomu pamatyti, kokį numeriuką pasirinkote ir ar atitinka tai, kokį kelią į turtus ir sėkmę paruošė varlytė – parašykite komentaruose.

O štai ir atsakymai:

 1. Jūsų klestėjimo šaltinis – veikla viešųjų ryšių, reklamos ar populiarumo srityje. Jums svarbi išvaizda ir estetika. Siekiate efektyvių sprendimų. Žurnalistikos pasaulis, grožio salonai, modeliavimas, papuošalai ir prekės ženklai – tai Jūsų pašaukimas. Taip pat atvira kūrybinė dainavimo ar vaidybos karjera.
 2. Jūs pati esate savo turto šaltinis. Jūsų idėjos, mintys ir logika yra labai vertingi. Išsiskiriate gebėjimu kurti naujas sistemas ir kokybiškai modernizuoti senąsias. Jūsų protas racionalus, o finansai, teisė, mokslas yra Jūsų sėkmingos sritys. Esate laisvai mąstanti ir nesidrovite to pademonstruoti.
 3. Pagrindinis Jūsų turto šaltinis yra Jūsų tikėjimas – nuoširdus, gilus ir stiprus. Tai yra svarbiausia Jūsų gyvenime, nebūtinai susijusi su religija. Jūs tikite savo svajonėmis, savo jėgomis, tuo, ką darote, ir aplinkiniais žmonėmis. Svarbu mokėti šį šviesų tikėjimą dovanoti kitiems ir juo dalytis. Tinka bet kokia profesija, skirta padėti žmonėms: mokytojas, gydytojas, kunigas.
 4. Jūsų klestėjimo šaltinis – darbas komandoje, su bendraminčiais. Galite dirbti tiek biure, tiek nuotoliniu būdu, o gal net vadovauti savo verslui. Tačiau Jums svarbu, kad šalia būtų bendraminčių: šeima, vaikystės draugai, sutuoktinis, patikimas partneris. Jums svarbu žinoti, kad visada bus Jūsų ir Jūsų idėjų palaikymas, be to sulauksite pagalbos, kai bus sunku.
 5. Jūsų turtas – tai visos su namų komfortu susijusios sritys. Jūsų pašaukimas – įvairių patiekalų ruošimas, virtuvės technikos išmanymas ir jų remontas, sodininkystė, komforto kūrimas. Parduotuvė, kavinė, tekstilės pramonė, augalai ir sodo įrankiai – visa tai Jūsų kompetencijos zonoje. O gal net galite visiškai atsiduoti šeimai ir vaikams.
 6. Jūsų turtas yra aktyvume, veikloje ir judėjime į priekį. Jūsų šūkis: „Judėjimas yra gyvenimas!” Jūsų profesija būtinai turi būti susijusi su kelionėmis ir judėjimu. Be to, svarbu atkreipti dėmesį į sportą. Jei Jūsų darbas to nereikalauja, rinkitės panašų hobį. Svarbiausia nenustoti judėti!
 7. Pagrindinis Jūsų turto šaltinis – godumas ir troškimai. Tai nebūtinai godumas, o greičiau gyvenimo, jo džiaugsmų ir malonumų apetitas. Tikriausiai gerai sekasi pramogų ar restoranų versle. Jūsų požiūris į gyvenimą – teikti malonumą ir pasitenkinimą tiek protui, tiek kūnui. Kita svarbi sąlyga – mylėti savo darbą.
 8. Jūsų klestėjimo šaltinis – šventės ir festivaliai. Galite organizuoti vaikiškus renginius, dirbti fotografe per šventes, būti vedėja ar muzikante. Galite tapti talentinga dizainere, grafikos dizainere ar floriste. Galite atlikti kelionių agentės vaidmenį, suteikti gyvybės spausdintiems leidiniams. Atminkite, Jums svarbus šviesus ir turiningas gyvenimas, kitaip kasdienybė greitai taps monotoniška.
 9. Jūsų turtų šaltinis – jausmai, gebėjimas užjausti ir suprasti kitus. Galite sėkmingai tobulėti kaip psichologė, tačiau turėtumėte atminti emocionalumo ribas. Jūsų tikslas – harmonija. Jums tinka kūrybinis darbas, kuriame galite išreikšti savo emocijas. Esate gailestinga ir visada pasiruošusi palaikyti tuos, kurie jaučiasi įžeisti gyvenimo.
 10. Jūsų turto šaltinis – griežtas gerumas. Jūs stengiatės atnešti gėrį į šį pasaulį. Tikriausiai kartais esate per griežta ir kritiška kitų atžvilgiu, manydama, kad kartais lazda padeda labiau nei morka. Tačiau už šio rūstumo slypi gerumas. Jūsų kilnumą visada lydi stiprybė. Jums tinka darbas policijoje, kariuomenėje ar tokioje srityje, kur būtina kritika. Svarbiausia praktikuoti konstruktyvų požiūrį.
 11. Tavo turto šaltinis yra tavo paties verslas. Geriausia, jei tai susiję su statybomis, nes Jums svarbu sukurti kažką ilgalaikio ir naudingo žmonėms. Esate rimta, atsakinga, gebate kritiškai vertinti situacijas ir mokytis iš savo klaidų. Esate gera mokytoja ir mentorė tiems, kurie tik pradeda savo kelionę.
 12. Pagrindinis Jūsų turto šaltinis – viskas, kas susiję su metalu ir greičiu. Tai gali būti automobilių pramonė ir viskas, kas susiję su traukiniais ir lėktuvais. Esate šiuolaikiškas žmogus, Jums svarbus greitis, patikimumas ir kokybė. Kartais jaučiatės pavargusi nuo bėgiojimo ir Jums reikia pertraukos.
 13. Jūsų turtų šaltinis – suteikti šilumos ir džiaugsmo tiek sau, tiek kitiems. Svarbu neužsikabinti dėl smulkmenų, paliekant šį rūpestį kitiems. Jūsų darbas yra generuoti idėjas, sukurti pagrindą. Net jei iš pradžių viskas atrodo ne taip, galutinis rezultatas įrodo Jūsų idėjos mastą. Kartais Jus gali laikyti grubia, bet iš tikrųjų norite visiems tik geriausio.
 14. Jūsų turtų šaltinis – humoro jausmas. Galite puikiai pritaikyti jį bet kurioje srityje. Daugelyje sričių Jūsų pagalba tiesiog nepakeičiama. Jūsų sąmojis ne tik padeda susirasti tikrų draugų, bet ir skatina Jūsų karjerą. Svarbiausia, kad anekdotai nebūtų įžeidžiantys.
 15. Turto šaltinis jums yra bet kuri švaros, net tam tikru mastu sterilumo reikalaujanti profesija. Gydytojos ar mokslininkės karjera gali būti sėkminga. Jūsų gyvenimo padėtis reikalauja minčių grynumo ir moralės. Jums būdingas sąžiningumas ir sąžinės nusikaltimų nebuvimas. Svarbu atsiminti, kad tai visada Jums atsiliepia.
 16. Jūsų turto šaltinis yra užsienyje, tolimose šalyse. Jūra visada vaidina svarbų vaidmenį jūsų gyvenime. Todėl geriausia, jei Jūsų darbas ar pomėgiai būtų susiję su vandeniu. Bet Jūs neturite tapti žveju ar santechniku. Tiesiog mėgaukitės nardymu ar meditaciniame akvariume stebėdami spalvingas žuvis.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.