Veido odos problemos

Veido odos problemos

Maitinamoji obuolių tyrelės kaukė: sutarkuokite obuolį, tyrelę užtepkite ant veido ir palaikykite 20 min. Po to veidą nuplaukite šiltu vandeniu ir patepkite kremu. Fermentai ir pektinai, esantys obuoliuose, greitai sumažins patinimus ir pašviesins odą. Po šios kaukės veido oda bus lygi ir gražios spalvos.

Įvertink straipsnį  →

Galima veido odos prieziura darant įvairias kaukes.

Jei veido oda sausa ir su išryškėjusiomis kraujagyslėmis, patariama dėti kiaušinio trynio, aliejaus ir ramunėlių kaukę: 1 kiuašinio trynį sumaišykite su 1 šaukšteliu aliejaus, į šį mišinį po truputį supilkite 1 šaukštelį ramunėlių žiedų antpilo. Mišinį užtepkite plonu sluoksniu ant veido ir palaikykite 10-15 min. Nuplaukite šiltu vandeniu ir pasitepkite maitinamuoju kremu.

Gaivinanti šviežių vaisių kaukė: sutrinkite porą griežinėlių kivio, po 1 riekelę banano ir kriaušės. Į gautą tyrelę įpilkite 1 šaukštelį natūralaus jogurto ir viską kruopsčiai išmaišykite.Gautą masę užtepkite ant veido, palaikykite 15 minučių, po to nuplaukite šiltu vandeniu. Praėjus 2 valandoms, kai oda pailsės pasitepkite kremu. Ši kaukė netinka riebiai ir jautriai odai, kurią kiviai gali sudirginti.

Riebiai veido odai tiks valomoji kaukė. Šaukštą manų sumaišykite su trupučiu vandens. Gautą košelę sukamaisiais judesiais užtepkite ant veido, palaikykite 10-15 minučių, po to veidą nuplaukite šiltu vandeniu ir patepkite tonizuojančiu losjonu. Jei manų kruopų kaukę dėsite ilgesnį laiką, veido oda nustos blizgėti.

Jei veido oda riebi, patariama dėti raugintų kopūstų kaukes: susmūlkinkite raugintų kopūstų, plonu sluoksniu uždėkite juos ant veido ir pridenkite drobine servetėle. Kaukę laikykite apie pusvalandį.

Jei jūsų veidas ir nosis linkę rausti, padės alijošių sultys, lygiomis dalimis praskiestos su vandeniu. Sumirkykite šiame tirpale marlės gabalą, sulenkite kelis kartus, lengvai nuspauskite, uždėkite ant paraudusios nosies ar veido odos ir palaikykite 15 min. Kompresus dėkite kas antrą dieną mėnesį.

Jei veido oda paraudusi ir blizga, sumaišykite vieną šaukštą citrinų sulčių, 2 šaukštus pieno, įpilkite truputėlį verdančio vandens ir šiuo mišiniu tepkite veido odą.

Autorius: vmadmin | Data: 11-2-2009, 23:46 | Peržiūrų: 4891 | Atsiliepimų: 0 | Spausdinti

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra, bet mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie šį straipsnį.

Parašykite savo atsiliepimą.

Informacija
Lankytojai, esantys grupėje Lankytojai, negali palikti komentarų apie šią naujieną.