Triukšmingas miegas

Triukšmingas miegas

Knarkimas - rimta problema ne tik knarkiančiam, bet ir miegantiems šalia. Žinoma, kad miegodamas stipriau arba silpniau knarkia kas penktas žmogus.

Knarkia ir vyrai, ir moterys, daugiausia vyresni ir turintys antsvorio, tai dažna liga, bet sunkiai pasiduodanti gydymui. Tačiau knarkimą gydyti butina, nes tai sutrikdo kvėpavimą miego metu, todėl organizmas negauna pakankamai deguonies. Kai knarkimas naktinį poilsį paverčia kova už kvėpavimą, patartina pasitarti su gydytoju, kuris nustatys knarkimo priežastį. Pasak liaudies medicinos specialistų, knarkimą galima gydyti įvairiais natūraliais naminiais būdais. Pabandykite, gal kuris nors patarimas jums padės.

Įvertink straipsnį  →

Pasiruoškite miegui

 • Prieš guldami kiekvieną vakarą gerai išvėdinkite savo miegamąjį. Drėgna medžiaga nušluostykite miegamojo kambario palanges bei grindis, nes sausas miegamojo kambario oras yra taip dar viena iš knarkimo priežasčių. Prieš miegą nevartokite alkoholio. Jei rūkote, bent tris valandas prieš miegą nerūkykite. Negerkite migdomųjų vaistų, nes gana dažnai jie būna knarkimo priežastis.
 • Lengviausia problemą išspręsti, kai užknarkiama tik miegant ant nugaros - ant marškinių nugaros prisiūkite kišenėlę, į kurią eidami miegoti įdėkite teniso kamuoliuką, jis pripratins jus miegoti ant šono.
 • Labai paprastas, bet dažnai padedantis knarkimo profilaktikos būdas - miego metu pakelti lovos galvūgalį, padedant po lovos kojelėmis kaladėles. Pagalvėlę pasikiškite taip, kad viršutinė veido dalis butų aukščiau.

Knarkimo gydymas aliejumi

 • Knarkimą veiksmingai gydo šaltalankių aliejus. Kiekvieną vakarą 3-4 valandas prieš miegą į kiekvieną nosies šnervę įlašinkite po kelis lašus šaltalankių aliejaus.
 • Kai kuriems žmonėms, besigydantiems šaltalankių aliejumi, pavyksta išsigydyti knarkimą po 2-3 savaičių.
 • Patartina gydyti knarkimą ir mėtų aliejumi: kiekvieną vakarą prieš miegą užsilašinkite ant išorinės plaštakos pusės keletą lašų japoniškojo mėtų aliejaus, kelis kartus giliai jo įkvėpkite.
 • Kopūstai ir morkos
 • Kruopščiai surinkite kopūstų lapus su medumi, šios tyrės valgykite prieš miegą. Arba prieš miegą galite išgerti vieną stiklinę šviežių kopūstų sulčių, sumaišytų su valgomuoju šaukštu medaus. Taip gydykitės mėnesį.
 • Norėdami išgydyti knarkimą, tris kartus per dieną, likus valandai iki valgio, valgykite keptų morkų.

Kompresai ir "I" raidė

 • Į pusę litro šalto vandens įpilkite valgomąjį šaukštą acto, pamirkykite lininį rankšluostį ir juo apriškite kaklą. Su šiuo kompresu pabūkite kuo ilgiau, geriausia apie 12 valandų per dieną. Rezultatų turėtumėte sulaukti po dviejų savaičių.
 • Jei knarkimo priežastis nusilpę balso ir gerklės raiščiai, patariama 3 kartus per dieną prieš valgį po 30 kartų akcentuojant ištarti garsą ,,1". Gydymosi trukmė - vienas mėnuo.

Vaistažolių arbata

 • Nuo knarkimo gerkite vaistažolių arbatą: lygiomis dalimis sumaišykite šalavijų lapus, liepžiedžius ir arniką. Valgomąjį šaukštą šio mišinio užplikykite stikline verdančio vandens, palikite dešimčiai minučių prisitraukti, nukoškite. Šios arbatos gerkite po stiklinę prieš miegą tris savaites.
 • Knarkimą gydykite piliarožių arbata su dviem arbatiniais šaukšteliais melisos ir dviem arbatiniais šaukšteliais medaus. Gerkite po stiklinę arbatos prieš miegą.

Miegant palengvės kvėpavimas

 • Jei miegodami negalite kvėpuoti pro nosį todėl, kad nosiaryklėje išaugo polipai arba adenoidai, pasigaminkite gydomojo antpilo iš didžiosios ugniažolės.
 • Valgomąjį šaukštą didžiosios ugniažolės užpilkite viena stikline verdančio vandens, palikite nusistovėti 4 valandas, nukoškite. Šį antpilą pašildykite ir  5-6 kartus iš eilės įtraukite į nosį. Taip gydykitės penkias dienas iš eilės, po to padarykite penkių dienų pertrauką. Gydymo kursą pakartokite kelis kartus.
 • Adenoidus galite gydyti karštu valgomosios druskos tirpalu. Du kartus per dieną kuo karštesnį druskos tirpalą  įtraukite į nosį, praskalaukite burną. Polipai ir adenoidai paprastai pranyksta per dešimt dienų.

Sveikatos simboliai jūsų namuose

Svarbiausia sąlyga, kad jaustumėmės sveiki ir laimingi - kad namai būtų švarūs, tvarkingi ir jaukūs. Taip pat labai svarbu, kad namuose vyrautų teigiama energija, kuri suteiks geros nuotaikos, stimuliuos teigiamus organizmo gydomuosius procesus. Pirmiausia apsupkite save sveikatos ir ilgaamžiškumo simboliais. Ant lentynos pastatykite katės statulėlę arba ant sienos pakabinkite kokio nors gyvūno nuotrauką: elnio, vėžlio, gervės. Manoma, jog šių simbolių stebėjimas teigiamai veikia žmogaus organizmą. Ir jokios mistikos. Paprasčiausias paaiškinimas: tikėjimas sveikata užtikrina gerą nuotaiką. Antra, nelaikykite ligotų, sausų, nuvytusių augalų. Jie sukelia liūdnas mintis, o tai kenkia sveikatai. Trečia, namuose laikykite aromatinių žolelių, gėlių. Skleidžiamų žolių ir gėlių kvapas teigiamai veikia smegenis, o tai pakelia nuotaiką. Tinka apelsino, citrinos, mėtos kvapai. Pageidautina, kad jūsų namuose būtų naminių gyvūnų, tradiciškai katė arba šuo. Jeigu jie sveiki, visiems namiškiams ir net svečiams suteiks energetinį balansą. Be to, katė perims iš jūsų neigiamą energiją, o šuo, atvirkščiai, įkraus jus teigiama energija. Jeigu jus esate susijaudinę ar patyrėte stresą, jums skauda galvą, pilvą, vargina nemiga, tuomet pageidautina pabendrauti su kate. O jeigu esate pavargęs, turite žemą kraujospūdį, tuomet padės bendravimas su šunimi. Bet kuriuo atveju bendravimas su mylimais augintiniais suteiks džiaugsmo ir palaimos, tačiau tik tuo atveju, jeigu jie yra sveiki.

Autorius: stivenas | Data: 08-4-2010, 23:27 | Peržiūrų: 5715 | Atsiliepimų: 1 | Spausdinti

Atsiliepimai
1
jolanta
Autorius: jolanta * Lankytojai * *
13 kovo 2012 16:11
labai gerai mano vyrui padeda - ASONOR. pabandykite :)
Su mumis nuo --, paliko atsiliepimų - 0, parašė straipsnių - 0
*
Informacija
Lankytojai, esantys grupėje Lankytojai, negali palikti komentarų apie šią naujieną.